vianna-photoTHETAHEALING® bylo vyvinuto v 90-tých letech minulého století během desetiletého období Viannou Stibal, která se v té době zabývala přírodním léčitelstvím, terapeutickými masážemi a intuitivní diagnostikou.

V roce 1995 Vianně, matce tří dětí, diagnostikovali rakovinu, která se rychle rozrůstala a poškozovala pravou nohu. Vianna vyzkoušela vše - nejrůznější konvenční i alternativní metody léčby, ale bez úspěchu.

V průběhu jedné z terapií, které vedla, Vianna zjistila, že může nařídit okamžité uzdravení fyzického onemocnění klientky a být svědkem tohoto léčení. Když svůj objev aplikovala na vlastní rakovinné onemocnění, její noha se vrátila do normálních rozměrů, otoky splaskly a rakovina zmizela – okamžitě! Od té doby Vianna zdokonalovala své znalosti a praxi, a nyní po celém světě učí instruktory principům THETAHEALING® tak, aby tato znalost mohla být sdílena a užívána všemi.

Vianna chtěla vědět, proč její technika funguje, a tak požádala o pomoc lékaře, který napojil praktiky THETAHEALING® a jejich klienty na elektroencefalograf. Zjistili, že se mozek praktiků THETAHEALING® přepíná do théta vln. Navíc, když praktik THETAHEALING® začal pracovat s klientem, klient také přešel do vln théta. Vianna dnes zastává názor, že praktici využívají théta i gama vlny a že klient „upadá do théty“ v průběhu léčení. Uvedené je vnímáno jako hlavní důvod, proč je možné s THETAHEALING® dosáhnout změn okamžitě. Navíc se v poslední době objevuje stále více a více knih potvrzujících, že mozkové vlny théta nám umožňují přístup k podvědomí i vyšší úrovni vědomí.

Díky tisícům klientů Vianna objevila nejen úžasný způsob, jak se napojit na tvořivou energii, ale i to, že tato energie může okamžitě změnit přesvědčení a pocity, které jsou spojeny s nemocí. Nejzásadnějším objevem bylo zjištění, že techniku se mohou naučit i ostatní. Vianna, zakladatelka THETAHEALING®, naučila tuto techniku již tisíce lidí. Poté začala školit učitele, aby mohli metodu předávat dál.

Facebook Komentáře

Odběr novinek