ROZVOJ INTUICE - BUILDING INTUITION

Procvičte a vylepšete své intuitivní schopnosti v rámci čtyřdenního certifikovaného kurzu, který je vytvořen tak, aby vám pomohl rozvinout vaše intuitivní schopnosti zábavným a zajímavým způsobem.rainbow-children

Tento kurz se dříve jmenoval Duhové děti. Duhové děti jsou senzitivní, neuvěřitelně intuitivní a mimořádně milující Jsou nositeli vzpomínek na jiné doby a jiná místa. Rodí se s nekonečnou moudrostí a trpělivostí. Už od starověku svět netrpělivě očekával příchod duhových dětí. Od duhových dětí se liší děti indigové, které mají úžasnou intuici a jsou skvělí při zhmotňování svých přání, ale na rozdíl od duhových dětí mohou být ovlivňováni negativními vlivy, jež je obklopují. Duhové děti jednoznačně odlišují dobré od špatného a intuitivně dokáží proměnit, vylepši energii. Duhové děti jsou nejrůznějšího věku; s pomocí praxe a využívání intuice se v současnosti mnoho dospělých stává duhovým dítětem.

Tohoto kurzu se může zúčastnit kdokoliv, i děti, bez absolvovaných kurzů. Ze zkušenosti je kurz výborný i pro absolventy kurzů, kteří si chtějí rozvinout své intuitivní schopnosti a zkušenosti se všemi sedmi rovinami bytí.

Existují alternativy tohoto kurzu pro mladší (cca 6-10 let) a starší (cca 11-15 let) děti; v případě zájmu nás kontaktujte.

CO SE NAUČÍM?

Na kurzu se kromě jiného naučíte, jak rozvinout své intuitivní schopnosti a používat je beze strachu, poznat své vlastní pocity a odlišit je od pocitů jiných lidí, intuitivně odečítat předměty, čistit auru, číst a posílat myšlenky (telepatie), komunikovat s rostlinami a používat esenciální oleje, pracovat s drahými kameny, spojit se s duchovními učiteli i totemovým zvířetem a mnoho dalšího.

CO DOSTANU?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr semináře obdrží praktici THETAHEALING® certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

JAK DLOUHO KURZ TRVÁ?

Kurz trvá čtyři dny. Kurz začíná v 9.30 hodin. Většinou se končí kolem 17. hodiny, poslední den pak kolem 15.30 hodin. Přístup do prostor, kde se koná seminář, je 30 minut před začátkem semináře.

Časy začátku a konce jsou orientační, před zahájením kurzu bude čas upřesněn.

CO S SEBOU?

S sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

KOLIK MNE TO BUDE STÁT?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 800 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek