PLANT SEMINAR – Seminář o rostlinách

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu a kurzu Hlubší kopání.

Co se naučím?

Tento seminář je věnován tajnému intuitivnímu světu rostlin, stromů a elementálů. Na semináři objevíte, jak komunikovat s rostlinnou říší druhé roviny bytí.

Druhá rovina bytí nás učí být v souladu s rostlinami, stromy a elementály. Objevíme, jak rostliny využívají světelnou energii k léčení. Naučíme se, jak léčit rostlinu a jak umožnit rostlinné říši, aby léčila ona vás.

V rámci tohoto semináře Vianna sdílí své znalosti o tom, jak dobře zahradničit a co rostlinné esence dodávají našemu tělu.

Naučte se, jak komunikovat s rostlinami, proč jsou stromy nejmoudřejšími bytostmi na naší planetě, a přijímejte léčení od rostliny. Zjistěte, jak rostlinná říše prospívá světu i nám! Objevte, co nás rostlinná říše učí o světelné energii a jak tuto světelnou energii využít pro výživu našeho těla. Objevte, co dělá mateřský strom, otcovský strom, portálové stromy a mnoho nejrůznějších druhů rostlin a jak spolu komunikují.

Co dostanu?

Na kurzu obdržíte manuál, jehož autorkou je Vianna Stibal. Po absolvování obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

Jak dlouho kurz trvá?

Seminář trvá jeden den, s přestávkou na oběd a občerstvení,
orientační časový rozsah: 09.30 - 17.30*

* čas ukončení je orientační


Co s sebou?

Sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mě to bude stát? Jaká je výměna energie?

Celková cena semináře se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení semináře ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 200 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku semináře. Na seminář je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si seminář chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Facebook Komentáře

Odběr novinek