DNA 3 - DNA 3

Jedná se o pětidenní kurz, který je určen pro zkušené praktiky Thetahealing.

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání, Vy a Bůh a Intuitivní anatomie nebo absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání, Vy a Bůh, Vy a Váš vnitřní kruh a Vztahy k světu.

 

CO SE NAUČÍM

Na kurzu DNA 3 se naučíte dovednost práce a anorganickými a organickými věcmi a také uvědomění, že můžeme vystoupit z našeho vlastního paradigmatu a rychle zažít užitečné změny v oblasti zdraví díky využívání mitochondrií DNA.

Procesy probírané na kurzu zahrnují hluboký odpor a práci s přesvědčením pro poznání sebe samých, intuitivní seřazení věčných molekul, spirituální bilokaci, pochopení energetických polí anorganických materiálů a sílu slov pro zhmotňování naší reality.

Praktici, kteří kurz absolvovali, oceňovali bezprostřední a znatelný pokrok ve svých intuitivních schopnostech. Váš život bude snazší, když budete tyto jedinečné poznatky používat pro sebe a své klienty, a objevíte opravdový potenciál Vaší skvělé mysli. Kurz nabízí působivé rozšíření vašich dovedností Thetahealing a je velmi doporučen pro praktiky, kteří si přejí žít v neustálém napojení na Stvořitele všeho, co jest.

Tento kurz je naplněn cvičeními, díky nimž se naučíte jak pomoci posunovat svět okolo nás. Naučíte se, jak vytvářet svou realitu tím, že odstraníte bloky, které vás brzdí v tvorbě vaší reality.

CO DOSTANU?

Na semináři kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven autorkou metody THETAHEALING® - Viannou Stibal, a certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

JAK DLOUHO SEMINÁŘ TRVÁ?

Seminář je pětidenní, dále uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před začátkem kurzu.

První den začíná kurz od 10.00 hodin, v dalších dnech v 9.30 hodin. Každý den končíme okolo 17.30 hodin, poslední den okolo 15.30 hodin.

Přístup do prostor, kde se koná seminář, je 30 minut před začátkem semináře.

CO S SEBOU?

S sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

KOLIK MNE TO BUDE STÁT?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 1000 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek