ADVANCED DNA – pokročilý kurzdna23

Podmínkou pro účast je absolvování základního kurzu Basic DNA

Co se naučím?

Cílem pokročilého kurzu je podpořit rozvoj Vašich intuitivních schopností a Váš celkový duchovní rozvoj.

Na kurzu si rozšíříte a prohloubíte znalosti ze základního kurzu, abyste ještě lépe pochopili Sedm rovin Bytí, které nás obklopují. Naučíte se, jak se zbavit starých zlostí a závazků, které Vás v životě brzdí. Zjistíte, jak uzdravovat s technikami „dítě v matčině lůně“ a „uzdravení zlomené duše“. Naučíte se, jak očistit prostor a jak programovat předměty. V průběhu kurzu Vám bude přímo ze Sedmé roviny Bytí nainstalováno více než 900 programů, pocitů a znalostí, jež Vám přinesou hluboké uzdravení a poučení. Tento kurz je úchvatný, protože studenti jsou naplněni mnoha novými pozitivními pocity jako např. jaké to je vědět, jak žít nyní, či jaký je to pocit přijmout sama sebe.

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem Advanced THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Víkendový kurz probíhá od pátku do neděle, s přestávkami na oběd a občerstvení.
Pátek:      09.30 - 18.00*  
Sobota:    09.30 - 18.00*
Neděle:    09.30 - 15.00*
* čas ukončení je orientační

Časový rozpis bude zaslán spolu s instrukcemi před začátkem kurzu.

Co s sebou?

S sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energie?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 400 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu.Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek