ANIMAL SEMINAR – Seminář o zvířatech

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu a kurzu Hlubší kopání.

Co se naučím?

Tento jedinečný seminář byl připraven pro milovníky zvířat, pro ty, kdo pro ně mají sympatie, pro ty, kdo se cítí spojeni se vším živým. V rámci dvoudenního semináře získáte hlubší pochopení a jistotu při léčení zvířat. Také se naučíte, proč se my lidé chováme tak, jak se chováme, jak skutečně funguje naše DNA a jak udělat změny ve svém životě díky změně vlastní DNA.

Na tomto semináři se seznámíte s detailními informacemi týkajícími se třetí roviny bytí, kde přebýváme jako lidé a zvířata. Mnozí účastníci semináře získají velké množství informací, jak komunikovat se zvířaty. Projdete několika cvičeními, v nichž se naučíte, jak pracovat se zvířaty, jak se učit od zvířecí říše a jak vidět svět kolem sebe v jasném světle. S pochopením zvířecí říše získáte schopnost pochopit svou vlastní lidskou přirozenost a způsob bytí.

Co dostanu?

Na kurzu obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

Jak dlouho kurz trvá?

Seminář trvá jeden den, s přestávkou na oběd a občerstvení,
orientační časový rozsah: 09.30 - 17.30*   

* čas ukončení je orientační

Co s sebou?

Sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energie?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 200 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Facebook Komentáře

Odběr novinek