INTUITIVE ANATOMY – Intuitivní anatomie

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání a Vy a Bůh.

Co se naučím?

Kurz THETAHEALING® Intuitivní Anatomie vede studenty na intuitivní výpravu lidským tělem, aby se setkali se soustavami i jednotlivými orgány a pochopili přesvědčení a emoce, které jsou často spojeny s jejich nemocemi. Studenti se učí, jak intuitivně skenovat, prohlédnout tělo zevnitř. Učí se, jak interpretovat co vidí a jak to použít spolu s technikami THETAHEALING®, jak se je naučili v předcházejících kurzech této metody.HumanBody1

Tento kurz je určen pro studenty, kteří chtějí opravdu seriózně pracovat prostřednictvím THETAHEALING® s problémy na fyzické i emocionální úrovni. Čím více toho praktik ví o lidském těle a jeho fungování, tím snadněji může pracovat s informacemi, které bude dostávat, a hlavně vysvětlovat klientům potřebujícím léčení, co se děje.

Na kurzu pomůže učitel studentům se získáním informací o tom, jak funguje lidské tělo, jaká jsou přesvědčení spojená s jednotlivými soustavami a orgány. Dozví se více o mikroorganismech a parazitech, kostře, endokrinní, trávicí a dýchací soustavě, srdci a oběhové soustavě, lymfatickém systému, vylučovací a rozmnožovací soustavě, svalech, nervovém systému, kůži, očích, mozku, uších a tělu jako celku, samozřejmě bude řeč i o výživě, detoxikaci a o spoustě dalšího.

Stejně jako na ostatních THETAHEALING® kurzech je i v rámci Intuitivní anatomie kladen velký důraz na praxi, dostatek času je vyhrazen na procvičování nových technik. Studenti samozřejmě v průběhu 15 dní vyčistí svá vlastní přesvědčení a programy. Z vlastní zkušenosti mohu dodat, že toto je opravdu kurz, který proměňuje život – pokud jej absolvujete, zbavíte se spousty bloků a budete se cítit jinak.

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem Intuitive Anatomy THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Tento intenzivní kurz trvá 15 dní (5 dní kurz, 2 dny volno, 5 dní kurz, 2 dny volno, 5 dní kurz), s přestávkami na oběd a občerstvení.
V každém 5-denním cyklu začínáme v 9.30 hodin, 5. den končíme okolo 16. hodiny, ostatní dny končíme kolem 17. hodiny. Uvedené časy jsou orientační, finální přehled obdržíte před zahájením kurzu.

Co s sebou?

S sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 2700 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 1900 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721 681 681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek