vera-stepankovaRodiče mi dali jméno Věra. Nikdy jsem s ním neměla problém - bylo krátké, takže ve škole a při vyplňování dotazníků jsem to na rozdíl od Kateřin, Magdalen či Veronik měla poměrně dobré. Vlastně teď si uvědomuji, že jako malá jsem problém měla - než jsem se naučila pořádně vyslovovat - v té době jsem byla Jéja :-). Myslím, že už od ranného dětství jsem byla celkem pohodová, ráda jsem se smála.

Od mala jsem také věděla, v jaké oblasti chci, až budu velká, pracovat - zahraniční obchod byl můj cíl. Komunikace s lidmi, cizí jazyky, prostě paráda... Zahraniční obchod jsem také na VŠE vystudovala. Mí nejlepší přátelé z gymnázia šli na medicínu. Obdivovala jsem je, protože jsem věděla, že já bych to nezvládla - představa řezání do lidského těla mne přímo děsila. Tak jsem si řekla, že život naše cesty jednoznačně rozdělil... Ti nahoře nás vždy posunou tam, kam se máme dostat. A tak mne mé první zaměstnání dostalo do oblasti farmacie, kde jsem se pohybovala více než 20 let. Díky tomu jsem získala více informací o nemocech, lécích a vůbec systému zdravotnictví u nás.

Jako správný blíženec mám v sobě dvě rozdílné osobnosti. Jedna je naprosto racionální a projevovala se při studiu a zejména v práci. Na druhé straně mne vždy zajímalo "tajemno", věci racionálním mozkem nepochopitelné, neměřitelné. Tak se již od poloviny devadesátých let zajímám o nejrůznější esoterické obory. Prošla jsem většinu kurzů, které byly k dispozici (např. základy numerologie, aura-somy, několik stupňů kineziologie One Brain i kineziologie SVJK, cestu Brandon Bays, ho´oponopono, EFT, Mattrix, Reconnective healing a Reconnection, meta medicínu, germánskou novou medicínu, ale i Reiki či Shamballu).

Některé metody se mi líbily více, jiné méně. Až když jsem se poprvé setkala s THETAHEALING, tato metoda si mne získala a věděla jsem, že se jí chci věnovat. Změny, které jsem na sobě pozorovala a i nadále pozoruji, jsou veliké. Odstranění nejrůznějších přesvědčení a programů mi opravdu zjednodušilo život, změnilo můj náhled na spoustu oblastí. Navštěvovala jsem kurzy u různých učitelů, teď už vím, proč jsem se měla učit cizí jazyky. Velikým zlomem pro mne pak bylo absolvování prvních učitelských kurzů u zakladatelky THETAHEALING Vianny Stibal v roce 2010. Jsem velmi ráda, že mám příležitost přivézt THETAHEALING do České republiky.

Věra je jméno slovanského původu a znamená víra. Věřím, že THETAHEALING může pomoci i vám změnit život.

Facebook Komentáře

Odběr novinek