VY A VAŠE DRAHÁ POLOVIČKA - YOU AND YOUR SIGNIFICANT OTHER

Jedná se o dvoudenní seminář, první z řady zaměřených na zlepšení vztahů. Viannou channelovaná přesvědčení Vám otevřou oči v nejrůznějších oblastech partnerství (peníze, důvěra, dominance, sex, přitažlivost, ženská a mužská role, děti, vyvdaná/vyženěná rodina, přátelství, nemoc a spousta dalších). Kromě jiného projdete velmi silné cvičení odpuštění a například se naučíte, jak zvětšit energetické pole ve vztahu.

Tento seminář umožní i těm, kdo momentálně partnera nemají, zpracovat přesvědčení (často zděděná po předcích), a tak se připravit na nový vztah.

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu a kurzu Hlubší kopání.

CO SE NAUČÍM

Naše spřízněné duše nás na duchovní úrovni znají tak dobře, že se opravdu musíte naučit, jak se milovat, aby to fungovalo. O tom všem je seminář Zlepšení Vašich vztahů. Tento seminář je navržen tak, aby vás vedl k dalšímu stupni ve vašem vztahu, ve vašem postupném vývoji k naučení se, jak se stát virtuální jednotkou.

Tento seminář není jen pro páry, ale pro každého, kdo chce rozvíjet vztah, důvěrný vztah, partnerství k dosažení nejvyššího potenciálu. Zlepšení Vašich vztahů vám pomůže vybudovat silné partnerství, vybudovat silný základ, udržet váš vztah svěží a nový. Je navržen tak, aby pomáhal vašemu vztahu pracovat pro vás. Naučte se, jak opravdu milovat jinou osobu a jak ji nechat lásku opětovat, a zároveň odstraňovat bloky a překážky od našim předkům. Když se opravdu milujeme, dostáváme se na další úroveň směřující k osvícení.

Chtěli byste vědět, jak žít svůj život bez strachu z lásky? Bez viny ve vztazích? Chcete být milováni svým partnerem/partnerkou? Zúčastněte se semináře Zlepšení Vašich vztahů, abyste se to naučili.

CO DOSTANU?

Na semináři kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal a certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

JAK DLOUHO SEMINÁŘ TRVÁ?

Seminář je dvoudenní, dále uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před začátkem kurzu.

První den je od 10.00 do 18.00* hodin, s přestávkou na oběd a občerstvení.

Druhý den  je od 9.30 do 15.30* hodin, s přestávkou na oběd a občerstvení.

Přístup do prostor, kde se koná seminář, je 30 minut před začátkem semináře.

* čas ukončení je orientační

CO S SEBOU?

Sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

KOLIK MNE TO BUDE STÁT?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 400 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek