thetahealing

Jak vypadá typická konzultace?

Na počátku konzultace THETAHEALING® si popovídáte s praktikem o problémech, které Vás trápí, o tom, co chcete ve svém životě změnit. Při samotné práci se praktik naladí na práci, kterou je třeba udělat, aby se vyřešily problémy, jež prožíváte. To se uskuteční tak, že praktik sníží frekvenci mozkových vln do úrovně théta a využije své intuitivní smysly, aby se napojil na Vaši energii.

Při konzultaci bude praktik velmi pravděpodobně používat svalový test, aby prověřil, jaká negativní přesvědčení, pocity a programy máte zasunuty ve svém podvědomí; následně je pak odstraňuje a nahrazuje pozitivní.

 

Kolik konzultací budu potřebovat?

THETAHEALING® je jednou z nejrychlejších léčebných technik, které jsou dnes dostupné. Velká spousta věcí může být zpracována během krátké doby. Kolik konzultací budete potřebovat, záleží pouze na Vás a na tom, co budete chtít vyřešit.
Klienti často pociťují veliký posun v oblasti, kterou chtějí řešit, již po jedné konzultaci. Někdy je ale systém přesvědčení u určitého problému mnohem složitější a je třeba provést hlubší práci s přesvědčeními v průběhu několika konzultací, aby bylo dosaženo žádoucího posunu.
Obvykle opravdu není možné předem určit, kolik konzultací budete potřebovat, protože to opravdu závisí na tom, jak komplikovaný systém negativních přesvědčení máte spojený s daným problémem a jak rychle bude možné je přeprogramovat na pozitivní, posilující přesvědčení.

Jak se mám připravit na konzultaci?

Je důležité, aby Vaše tělo bylo dobře hydratováno – je třeba vypít dostatečné množství vody, ideálně neperlivé. Pamatujte, že káva a i např. zelený čaj odvodňují; ke každému hrnku kávy je třeba vypít hrnek vody, abyste byli „na nule“/účinek neutralizovali.
Je také důležité, abyste přišli na konzultaci s úmyslem pozitivní změny a abyste věděli, na čem budete chtít pracovat, co chcete změnit.  

Je možné realizovat konzultaci na dálku?

Ano, konzultaci je možné uskutečnit prostřednictvím telefonu či přes Skype.
Ideální je mít první konzultaci osobní, abyste se naučili, jak provádět svalový test, abyste mohli při sezení na dálku testovat přesvědčení, která s praktikem odhalíte. Pokud by nebylo možné osobně vysvětlit svalový test, je možné před konzultací na dálku zaslat instrukce k testování a vše na počátku sezení dovysvětlit a vyzkoušet.

Jak dlouho trvá konzultace a kolik stojí?

Konzultace většinou trvá cca 75-90 minut.
Výměna energie – 2000 Kč za konzultaci

Ev. je možno domluvit zkrácenou konzultaci (cca 45-60 minut) za 1500 Kč či minikonzultaci (do 30 minut) za 900 Kč.

 

 

 

Ceny za konzultace v cizím jazyce jsou vzhledem k náročnosti 3000 resp. 2000 Kč za výše uvedené délky trvání.

Uvedené ceny jsou platné od počátku roku 2017, po více než pěti letech upravujeme ceny pro klienty objednané po 1. lednu 2017.

Facebook Komentáře

Odběr novinek