Ohlasy

Moje seznámení s kouzelnou paní Věrou a její magickou hůlkou Thetahealing. Jako první překvapení pro mne je, že se nemusí vůbec nic prožívat, žádné trauma z minulosti, prociťovat bolestivé stavy, procházet je a prohrabávat se v nich. Dokonce že kromě uvolnění nemusím téměř nic. Mé tělo odpovídá samo na to, co je potřeba. Tohle je pro mne dost zásadní změna a mnohem efektivnější, než jsem poznal v minulosti. A tak si denně užívám těch krásných proměn, sleduji, jak se mi v běžném životě snížilo napětí, nervozita, třes a místo těchto bývalých "lásek" přichází nové ... jistota, sebevědomí, odvaha ;-).

Číst dále

 

Věrko,

děkuji Ti za klid, který se ke mně vrátil. Po každé konzultaci mám k sobě blíž a víc rozumím věcem, které se dějí. I cukrovku (1.typu), která byla původním impulzem k návštěvě u Tebe, vnímám už jen jako důsledek rozhodnutí, které jsem udělala v nesouladu se svými pocity. A tak ji mohu konečně přijmout.

Najednou nereaguji na situace kolem sebe, ale jen na sebe samotnou. Nehodnotím a paradoxně jsem víc součástí všeho okolo. Okolí už není nepřátelské, jen prostě JE. Je to taková úleva.

Číst dále

 

Věrka je úžasná a milá osoba, která mi vždy zvedne naladu a dobije energii. Díky Thetahealingu jsem si odblokovala spoustu špatných předsevzetí a cítím se mnohem lépe. Jsem nadšená, protože jsem mmj. přestala mít problémy s fobiiíz pavouků a také se mi zlepšily vztahy. Díky Věrko a přeji Ti, abys mohla pomoci spoustě dalších lidí, tak jako mně. Ivona

 

Ráda bych tímto poděkovala paní Věře za to, že mám zdravou a nádhernou dceru a druhé dítě je na cestě. Zní to možná nereálně a pyšný otec má samozřejmě jiný názor, nicméně já o tom vím své. Navštívila jsem Věru jen dvakrát ve svém životě a vždy po návštěvě jsem do týdne otěhotněla.

Číst dále

 

Mám za sebou dvě konzultace s paní Věrkou po telefonu. Po telefonu jsem pracovala, protože jsem z Moravy a protože jsem konzultaci potřebovala velmi rychle. Konzultovaly jsme zdravotní problém ohledně mé dcery, ale protože na malých dětech se pracuje přes rodiče, tak konzultace byla o mně.

Průběh obou konzultací byl nesmírně příjemný. Paní Věrka nás na stránkách i v písemných odpovědích zdraví „S láskou a vděčností“, a takto „S láskou a vděčností“ mě provedla mými konzultacemi. Otázkami paní Věrka našla u mě různá přesvědčení, která nikdy nezmizela při použití jiných metod a stále během mého života čas od času vystrkovala růžky, a pro mě s úžasem našla přesvědčení nová, pravděpodobně hlouběji zakotvená.

Číst dále

 

Dobrý den Věruško, jak jste říkala, sobota byla skutečně náš velký den: jsem od té soboty jako vyměněná. Celý svět a život je překrásný, jenom se usmívám. V neděli se vyrojil veliký problém, ne-li průser (promiňte mi to slovo), jindy jsem se při těcho zprávách téměr sesypala, tentokrát jsem to brala s nadhledem a v pohodě.
Prostě jste skvělá a móóóóc jste mi pomohla. Na kurz, který začíná 18.11. mě určitě zaregistrujte. Moc se těším, až se setkáme, a taky na nové informace, které mě moc zajímají.
Mějte se moc fajn, zdravím a děkuji, Jana

 

Věrko děkuju!

Probouzím se ráno s radostným očekáváním, co přinese nový den.

Umím se rozhodnout a jít si za svými sny a věřit jim a hlavně sobě. 

Usmívám se na lidi kolem, protože mě těší žít.

Cítim se dobře ve své kůži a ve svém těle.

Mám se ráda v novém slova smyslu: opravdu dělám něco pro to, na čem mi záleží.

Číst dále

 

Milá Věrko,

velice Vám děkuji za pomoc,které se mi u Vás díky Thetahealing dostalo. Dohnala mě k Vám nezáviděníhodná situace, kdy jsem v jednu chvíli přišla o práci a partnera. Jelikož se mi tato situace v životě opakuje stále dokola, rozhodla jsem se, že s tím konečně začnu něco dělat. Když jsem k Vám šla poprvé, měla jsem jisté obavy, také jak jinak, já takový pesimista, který svým černým pohledem na svět začal pomalu otravovat i své nejbližší okolí. Jakým překvapením tedy pro mne bylo, když jsem po terapii odcházela s pocitem štěstí, klidu a také vyšším sebevědomím.

Číst dále

 

Milovaná Věruško a všichni vy, kteří hledáte pomoc, mám za sebou velmi náročný rok, který vrcholil asi před měsícem. Bylo mi těžce, prošla jsem mnoha terapiemi, přes kineziologii, hlubinnou regresi a jiné metody, prostě dle hesla: "tonoucí se stébla chytá"..Každá z těch terapií mi pomohla, pomohla mi ráno vstát z postele a žít dál, ale nedala mi pocit štěstí ze života..žít a řešit, to co jsem si vědomě či nevědomě tvořila, bylo pro mě utrpením.. A jednoho dne mě požádala přítelkyně žijící v Praze o pomoc, zda neznám nějakého místního terapeuta a já si vzpomněla na Věrušku. A přišla Boží pomoc...Mám za sebou asi čtyři nebo pět terapií po telefonu a můžu říct, že je mi vážně dobře..vyrovnaně..cítím klid a mír...

Jsem z Moravy a tak s Věrkou řešíme přes telefon, chápu, jak to funguje..ale to, jak Thetahealing pracuje je prostě zázrak..

Číst dále

 

Odběr novinek