VY A VÁŠ VNITŘNÍ KRUH - YOU AND YOUR INNER CIRCLE

Jedná se o dvoudenní kurz, již třetí z řady kurzů zaměřených na zlepšení vztahů. Jedná se o kurz, který se zabývá našimi vztahy k lidem, kteří nás obklopují.

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu a kurzu Hlubší kopání.


CO SE NAUČÍM

Neustále rosteme a vyvíjíme se a v průběhu tohoto procesu růstu je velmi důležité mít zdravý systém podpory a vztahy s lidmi, kteří nás obklopují.  Jen s tím správným podpůrným týmem se můžeme s jistotou pohnout v životě kupředu.

Tento kurz opravdu změní Váš život a připraví Vás na posun vpřed tím, že vás vybaví jasností a rozlišením toho, kdo by měl být součástí Vašeho vnitřního kruhu. Naučí Vás, jak pracovat na sobě, abyste do svého vnitřního kruhu začali přitahovat správné a podobně smýšlející lidi.

Vy a Váš vnitřní kruh je vytvořen, aby Vám pomohl v úspěšném posunu ve všech aspektech Vašeho života tím, že se obklopíte těmi správnými lidmi, a budete vědět, kdo by měl být Váš nejlepší přítel. V rámci tohoto kurzu Vás naučíme, jak poznat svůj vnitřní kruh a jak rozeznat, na jaké úroveň vývoje jsou lidé kolem Vás. Ukážeme vám různá stádia mysli: dítě, dospělý a mudrc.

Pokud jste, jako léčitelé, obklopeni lidmi, kteří potřebují neustálé povzbuzování, brzy se vyčerpáte. Proto by někteří lidé ve Vašem vnitřním kruhu měli být těmi, kdo Vám to vrací.

Uděláte si test, abyste zjistili, ve kterém stádiu duševního vývoje jste. Pak se dozvíte, co musíte udělat, abyste se dostali tam, kde chcete být. Naučíme vás, proč se Váš vnitřní kruh tolik mění, proč kolem sebe přesunujete své přátele a jakými přáteli se potřebujete obklopit, abyste byli nabití energií a cítili se dobře, abyste mohli vracet světu. Naučíme Vás, jak pracovat s jednotlivými stádii mysli. Budete tak mít lepší porozumění pro své klienty, kde jsou a jak jim pomoci v posunu vpřed.

Absolvování tohoto kurzu bude podmínkou pro účast na kurzu DNA 4.

CO DOSTANU?

Na semináři kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal a certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

JAK DLOUHO SEMINÁŘ TRVÁ?

Seminář je dvoudenní, dále uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před začátkem kurzu.

První den je od 10.00 do 18.00* hodin, s přestávkou na oběd a občerstvení.

Druhý den  je od 9.30 do 15.30* hodin, s přestávkou na oběd a občerstvení.

Přístup do prostor, kde se koná seminář, je 30 minut před začátkem semináře.

* čas ukončení je orientační

CO S SEBOU?

S sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

KOLIK MNE TO BUDE STÁT?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 400 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

JAK SE MOHU PŘIHLÁSIT?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek