DIG DEEPER – Hlubší kopání

Podmínkou pro účast je absolvování pokročilého kurzu Advanced DNA

Co se naučím?

Kurz Dig Deeper – Hlubší kopání byl připraven Viannou, aby si praktici Thetahealing® dobře natrénovali proces „kopání“(digging) jako jedné ze základních technik metody. Účastníci kromě solidních základů získají také tipy, které jim pomohou prostřednictvím kopání nalézt klíčová přesvědčení.

Pokud nebudete úspěšní při hledání příčiny problému, nebudete vědět, jaká přesvědčení změnit. Také by to mohlo způsobit, že změny, které uděláte, budou jen dočasné a neodstranění negativních přesvědčení může být překážkou skutečnému vyléčení či zásadní a trvalé změně.

Naučíte se osm základních způsobů kopání, jak se správně ptát a naslouchat. Dále se např. naučíte, jak při nedostatku času použít techniku „ náplasti“. V průběhu kurzu bude dostatek času vyhrazen tréninku, abyste si kopání pořádně procvičili a zpracovali si svá témata.

Kurz Dig Deeper je vhodný pro každého, kdo chce získat jistotu při „kopání“ a efektivně odstraňovat škodlivá přesvědčení. Absolventi kurzu Dig Deeper se mohou zúčastnit kurzu World Relations - Vztahy k světu, který byl dříve pouze pro absolventy Intuitivní anatomie.

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem Dig Deeper THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz probíhá většinou o víkendu, s přestávkami na oběd a občerstvení. Časy jsou orientační, jsou upřesněny vždy před kurzem.
Sobota: 09.30 - 18.00*   
Neděle: 09.30 - 15.00*
* čas ukončení je orientační

Co s sebou?

S sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energie?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 400 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu.Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek