Chcete, aby ve vašem životě panovala láska, zdraví, štěstí, spokojenost a úspěch? Je pro vás důležitý partner, pohoda domova a zdravé vztahy v rodině?

Ptáte se, proč se ve Vašem životě opakují určité situace, které se týkají mezilidských vztahů, zdraví či financí? Proč reagujete právě tak a ne jinak?  Jak je možné, že se snažíte věci změnit, a přesto se stále točíte v kruhu? Odpověď je ukrytá v programech, které jsou uchovány hluboko ve Vašem podvědomí a které vznikly na základě Vašich zkušeností, přesvědčení, vzpomínek, traumat, genetických otisků, kolektivního vědomí. Technika THETAHEALING® umožňuje tyto programy odkrýt a odstranit.

Negativní emoce z pocitu viny, rozhořčení, vzteku, nenávisti, nespokojenosti a strachu jsou překážkou našeho duchovního růstu. Osvobozením se od programů, jež vytváří základ pro uvedené pocity, se na povrch dostane Vaše opravdová přirozenost – přirozenost bezpodmínečné Božské lásky.

 

Vina je jednou z emocí, kterou v sobě nosí většina lidí. Může pocházet z období plodu (převzata od matky či otce). Někteří lidé cítí vinu, když jsou úspěšní – příčinou je často program „není správné být úspěšný“. Někdo trpí pocity viny kvůli nevyřešeným vztahům s blízkými – může to souviset např. s programem „vše je moje chyba“ nebo „musím být využíván druhými lidmi“. Když dojde k odstranění programů, které pocity viny způsobují, osvobozujeme se od veliké emocionální tíže a vneseme do svého života klid a stabilitu.

Řekněme například, že Vaše matka neplánovaně otěhotněla a Váš otec rozhodně nebyl s danou situací spokojen. Vy jste ve vývojové fázi plodu získali podvědomé přesvědčení, že nejste chtění a milovaní. Takové přesvědčení Vám, pokud nebude odstraněno z podvědomí, bude komplikovat nejrůznější vztahy v průběhu života. Budete cítit, že Vás lidé nemají rádi, že proti Vám něco mají, že se Vám v podnikání nedaří, jak by bylo třeba i jak byste si zasloužili.

I na tělesné úrovni je možné, aby „pouhým“ odstraněním programů souvisejících s negativními emocemi došlo k uzdravení. Požitím techniky THETAHEALING® se lidé každodenně zbavují nejrůznějších onemocnění. Příčinou takového úspěchu je to, že odstraňujeme samotnou příčinu nemoci.

Facebook Komentáře

Odběr novinek