WORLD RELATIONS – Vztahy k světu

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání.

Co se naučím?

Svět je v naší době mnohem menší. Lidé různých kultur, národů a vyznání jsou v mnohem užším kontaktu díky možnosti letecké dopravy i informačních technologií, sociálním sítím. Díky tomu se pro nás stává stále důležitějším porozumět, ale hlavně přijmout jiné kultury.

Kurz Vztahy k světu pomáhá odkrýt hluboce uložené programy z minulých životů, programy zděděné po předcích i programy týkající se nejrůznějších kultur, jež se skrývají v našem podvědomí, často pod vrstvami politické korektnosti.

Kurz se zaměřuje na specifika kultur a přesvědčení, která spouští naše současné i minulé problémy s rasami, náboženstvími i jednotlivými typy lidí. Jakmile se přesvědčení podaří vykopat, program se „objeví na světle“, skrytá či potlačená nenávist a nesnášenlivost, přítomna po staletí, mohou být uvolněny. To umožňuje absolventům kurzu mít opravdu rádi lidi různých ras a kultur, přijímat je a zahrnovat je bezpodmínečnou láskou.

Jak říká Vianna: “Kurz Vztahy k světu je mocný nástroj k odstranění vnitřního a vnějšího konfliktu v nás směrem k druhým.“

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem World Relations THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Tento intenzivní kurz trvá 5 dní, každý den s přestávkami na oběd a občerstvení.
Většinou začínáme v 9.30 hodin, 5. den končíme okolo 16. hodiny, ostatní dny končíme kolem 17. hodiny.

* časy ukončení jsou orientační

Co s sebou?

Sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 800 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek