PLANES OF EXISTENCE – Roviny bytí

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání, Vy a Bůh a Intuitivní anatomie nebo absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání, Vy a Bůh, Vy a Váš vnitřní kruh a Vztahy k světu.

Co se naučím?

Tento pětidenní kurz je o hlubším pochopení a práci s jednotlivými rovinami bytí.

Roviny bytí jsou pramenem filosofie, která je základem všech seminářů a knih ThetaHealing®. Vianně bylo ukázáno, že díky zvládnutí struktury rovin bytí je možné tvořit nové reality tohoto života a také důvody toho, proč si ve svém životě vytvářela tak komplikované situace.

Semináře Roviny bytí jsou kvantovou mechanikou metafyziky. V rámci tohoto semináře vás Vianna zavede do dimenzí mimo universum… k tomu, co považuje za začátek samotného života.

Vianna vás vezme na cestu, která vede daleko za universum… nabídne koncept, že v theta stavu mysli je možné být rychlejší než světlo pomocí síly myšlenky… v propojení s božskou energií předtím, než se to stane něčím v našem universu.

Prostřednictvím každé z rovin bytí si zažijete množství informací a cvičení, které obohatí každou z těchto rovin. Jako student zažijete spojení Sedmé roviny se Stvořitelem všeho, co jest, skrze šestou rovinu učení o moudrosti zákonů a ctností, 5. rovinu andělů a nanebevzatých mistrů, dimenze a alternativní reality, ke čtvrté rovině předků a učení, k třetí rovině lidí a proč děláme to, co děláme, druhá rovina rostlin a jejich léčivé vlastnosti, a první rovina kamenů a Země a zemských záznamů a začíná proces rozvoje vašeho vlastního mistrovství.


Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte Vianninu knihu. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem Planes of Existence THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Tento intenzivní kurz trvá 5 dní, s přestávkami na oběd a občerstvení.
Většinou 1. den začínáme v 10 hodin, 5. den končíme okolo 15. hodiny, ostatní dny začínáme v 9.30 a končíme kolem 17. hodiny. Uvedenou informaci berte jako orientační, před každým kurzem dostanete informace o přesném časovém rozpisu.

* časy ukončení jsou orientační

Co s sebou?

Sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok, láhev s vodou a zejména chuť se učit.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energií?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 1000 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek