DISEASE AND DISORDER – Nemoci a potíže

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání, Vy a Bůh a Intuitivní anatomie.

Co se naučím?

V rámci desetidenního kurzu THETAHEALING® Nemoci a potíže budou studenti instruktorem vedeni při práci na svých blocích spojených s rozličnými nemocemi. V rámci kurzu také budou vybrané nemoci probírány pro získání náhledu na jejich fyzické, mentální a emocionální aspekty.

Tento kurz zahrnuje vysvětlení tělesných systémů, více než 100 chorob a potížíh, včetně bylin a minerálů.

Praktici THETAHEALING®

  • budou mít šanci z intuitivní perspektivy porozumět nemocem
  • objeví skrytý systém přesvědčení, které mají vůči nemocem a které mohou omezovat jejich schopnosti uzdravit emocionální nerovnováhu u sebe a druhých
  • zjistí, jak pocity, emoce, přesvědčení a programy ovlivňují naše chování a mohou mít dramatický dopad na tělesnou kondici
  •  se seznámí s programy, systémy přesvědčení, intuitivní vhledy, prostředky a doplňky, které podle Vianny mají pozitivní vliv při některých chorobách či obtížích

I v rámci kurzu Nemoci a potíže je kladen velký důraz na praxi, účastníci v průběhu 10 dní zpracují svá vlastní přesvědčení a programy.

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte Vianninu knihu z roku 2007, do níž promítla své zkušenosti z více než 40.000 intuitivních čtení klientů, a manuál. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge), který Vás opravňuje pracovat metodou THETAHEALING® - být praktikem Disease and Disorder THETAHEALING® .

Jak dlouho kurz trvá?

Tento intenzivní kurz trvá 10 dní (5 dní kurz, 2 dny volno, 5 dní kurz), s přestávkami na oběd a občerstvení.
V každém 5tidenním cyklu začínáme většinou 1. den v 10 hodin, 5. den končíme okolo 15. hodiny, ostatní dny začínáme v 9.30 a končíme kolem 16. hodiny. Před každým kurzem dostanete informace o přesném časovém rozpisu.

* časy ukončení jsou orientační

Co s sebou?

Sebou si vezměte psací potřeby, poznámkový blok, láhev s vodou a zejména chuť se učit.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energií?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 1800 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 1400 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721681681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek