GAME OF LIFE – Hra života

Podmínkou pro účast je absolvování základního a pokročilého kurzu, kurzu Hlubší kopání.

Co mne na kurzu čeká?

Tento nový třídenní kurz umožňuje se zbavit omezujících přesvědčení a nainstalovat stovky pocitů pro dosažení většího úspěchu v životě i podnikání. Vianna se spojila s Hirem ve snaze sjednotit spiritualitu a podnikání.
Hiroyuki Miyazaki (Hiro) je reprezentantem THETAHEALING® pro Japonsko. Během dvou letech jeho fungování THETAHEALING® v Japonsku dosáhlo nárůstu 900 %. THETAHEALING® je jednou z nejpopulárnějších léčebných metod v Japonsku. Před THETAHEALING® pracoval Hiro 17 let ve finančním sektoru, kde prokázal svou schopnost řídit velké projekty v multikulturním prostředí. V té době Hiro zjistil, že výkonnost podniku je do značné míry ovlivněna omezujícími přesvědčeními lidí a podařilo se mu dosáhnout významného zvýšení jejich výkonu díky použití THETAHEALING®. Hiro je přesvědčen, že každý může zlepšit výkonnost svého podnikání či pracovní činnosti díky technice THETAHEALING®​​.

Na kurzu Vás kromě jiného čeká:
• Práce s přesvědčeními
• Osvobození se od závazků rodičů
• Uvolnění traumat
• Přijetí společností
• Vypořádání se s tlakem vrstevníků
• Přijetí nekonečné hojnosti
• Růst vašeho podnikání v souladu s vaším přáním
• Připravenost na úspěch
• Získání nadšení
• Snění a zhmotňování

Co dostanu?

Na kurzu kromě jiného obdržíte manuál, který byl sestaven tvůrkyní metody THETAHEALING® - Viannou Stibal. Na závěr kurzu obdržíte certifikát vystavený THInK® (Theta Healing Institute of Knowledge).

Jak dlouho kurz trvá?

Kurz, pokud není určeno jinak, probíhá od pátku do neděle, s přestávkami na oběd a občerstvení. Časy jsou orientační, před kurzem budou časy upřesněny
Pátek:      09.30 - 17.30*   
Sobota:    09.30 - 17.30*
Neděle:    09.30 - 15.30*
* čas ukončení je orientační

Co s sebou?

Sebou si vezměte boty na přezutí, psací potřeby, poznámkový blok a láhev s vodou.

Kolik mne to bude stát? Jaká je výměna energie?

Celková cena kurzu se skládá ze dvou částí - host fee a kurzovného.

Host fee (organizační/registrační poplatek) pro kurzy v Praze činí 900 Kč.

Registrační poplatek pro rezervaci Vašeho místa je třeba uhradit předem na účet 43-7248780217/0100  obratem po potvrzení volného místa na základě Vaší poptávky. V případě zrušení kurzu ze strany organizátora se host fee samozřejmě vrací, s dostatečným předstihem je možno přesunout host fee na další termín. Jako variabilní symbol - uveďte své telefonní číslo (9 číslic).

Kurzovné: ekvivalent 500 USD (přesnou cenu Vám na vyžádání rádi upřesníme)

Kurzovné bude vybíráno na začátku kurzu. Na kurz je možno získat dílčí stipendium.

Pokud si kurz chcete zopakovat, informujte se u nás o zvýhodněné ceně.

 

Jak se mohu přihlásit?

Pošlete nám sms na 721 681 681 a/nebo e-mail na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Pokud jste se kurzu, který je podmínkou pro absolvování, zúčastnili u jiného certifikovaného instruktora, napište také jeho jméno a alespoň přibližně, kdy jste kurz absolvovali. Děkujeme.

Facebook Komentáře

Odběr novinek